Угода користувача

Дійсна Угода користувача (далі - Угода) регулює відносини, що виникають при використанні сайту в мережі Інтернет, доступного за унікальним доменним ім'ям legalbet.com.ua (Далі - Сайт), між компанією «Legalbet» (адреса: Букулту 11, Рига Латвія, LV-1005, далі - Правовласник) і користувачем мережі Інтернет, який відвідав сторінки Сайту (далі - Користувач).

Сайт призначений для інформування Користувачів про діяльність легальних інтерактивних букмекерів, які мають законне право приймати ставки у громадян України через Інтернет. На сайті знаходяться рейтинги букмекерських компаний, засновані на підраховуванні показників та відгуків Користувачів.

1. Терміни та визначення

1.1. По тексту Угоди, а також у зв'язку з відносинами між Правовласником і Користувачами, використовуються такі терміни та визначення:

1.1.1. Сайт - програмно-апаратний комплекс, який представляє собою складний об'єкт інтелектуальної власності, що включає програми для ЕОМ, бази даних, текстові, фотографії, інші файли і об'єкти, що наповнюють його сторінки, що функціонує в мережі Інтернет за адресою legalbet.com.ua (в тому числі всі його піддомени) з метою, заявленою в преамбулі Угоди.

1.1.2. Користувач - дієздатна фізична особа, що пройшла процедуру реєстрації на Сайті, яка володіє право- і дієздатністю відповідно до законодавства України здобувати права і нести обов'язки від свого імені в рамках Угоди.

1.1.3. Особистий кабінет - приватний розділ Користувача на Сайті, прив'язаний до його облікового запису, що містить інформацію про Користувача, інформаційні повідомлення від Правовласника, що надає Користувачеві можливість розміщувати, змінювати і видаляти інформацію про себе, а також безкоштовно користуватися певними послугами, представленими на Сайті (далі - послуги).

1.1.4. Контент - інформаційні матеріали, тексти, фото, зображення, бази даних та інші об'єкти, що знаходяться на сторінках Сайту. Контент поділяється на два типи, в залежності від джерела - завантажений Правовласником і опублікований Користувачем.

1.2. Інші терміни, що застосовуються в Угоді та / або у відносинах, що випливають з нього, підлягають трактуванню відповідно до законодавства України, а в разі відсутності в законодавстві їх трактування - відповідно до звичаїв ділового звороту та наукової доктрини.

2. Загальні положення

2.1. Угода є змішаним договором, що включає умови договору приєднання, що містить елементи ліцензійної угоди про використання Сайту, як програми для ЕОМ, бази даних і публічної оферти про безоплатне надання інформаційних послуг, яка укладається між Користувачем і Правовласником.

2.2. Повним і беззастережним прийняттям Угоди є здійснення Користувачем реєстрації на Сайті.

2.3. Чинна редакція Угоди завжди доступна в мережі Інтернет за адресою: legalbet.com.ua/gdpr-policy.

2.4. Акцепт Угоди означає беззастережне прийняття Користувачем всіх його положень, в тому числі всіх його невід'ємних частин (додатків), при цьому він розуміє сутність і зміст положень Угоди, в тому числі покладені на нього, відповідно до Угоди, зобов'язання. У разі незгоди з положеннями Угоди повністю або частково, Користувач зобов'язується негайно припинити використання Сайту на всіх пристроях, у всіх інтернет-браузерах і видалити зі сторінок сайту всі свої облікові дані, в тому числі Особистий кабінет.

2.5. Правовласник має право в односторонньому порядку змінити Угоду шляхом його опублікування в новій редакції на Сайті у відкритому доступі. Продовжуючи використовувати Сайт після опублікування нової редакції Угоди, Користувач погоджується зі змінами, внесеними до Угоди, при цьому він зобов'язується самостійно знайомитися з новими редакціями Угоди.

2.6. Правовласник має право в односторонньому порядку змінювати (модифікувати) Сайт з метою поліпшення його споживчих властивостей. Спеціального сповіщення Користувача про такі зміни не потрібно.

2.7. Персональні дані Користувача обробляються відповідно до політики конфіденційності (додаток № 1 до Угоди), що є невід'ємною частиною Угоди.

2.8. Будь-які функціональні можливості сайту, прямо не описані в Угоді, що породжують юридично значимі дії Користувача, сприймаються за принципом «як є».

3. Предмет Угоди

3.1. Предметом Угоди є безкоштовне надання Користувачеві простої невиняткової ліцензії на використання Сайту в рамках призначеного для користувача інтерфейсу, а також безоплатне надання Правовласником Послуг.

3.2. Перелік наданих послуг визначається виключно Правовласником на власний розсуд і включає в себе, але не обмежується:

3.2.1. Наданням Користувачеві інформації, розташовуваної на Сайті;

3.2.2. Наданням Користувачеві можливості прийняття участі в публічних конкурсах, організованих Правовласником на Сайті;

3.2.3. Наданням Користувачеві можливості комунікації на Сайті з іншими Користувачами;

3.2.4. Наданням Користувачеві можливості розміщувати свою інформацію на Сайті.

3.3. Стосовно будь-яких Послуг Правовласник має право визначати додаткові умови їх надання. Правовласник має право в будь-який момент і на власний розсуд змінювати умови надання Послуг та їх перелік. Всі Послуги надаються Користувачеві за принципом «як є».

3.4. Правовласник має право залучати будь-яких третіх осіб для виконання своїх зобов'язань за Угодою без письмової згоди Користувача.

4. Реєстрація на Сайті

4.1. За реєстрацію на Сайті, в якості Користувача плата не стягується.

4.2. Реєстрація на Сайті в якості Користувача можлива одним із таких способів:

4.2.1. Користувач заповнює реєстраційну форму на Сайті, а саме, вказує адресу електронної пошти, а також самостійно створює свої логін і пароль, після чого натискає на кнопку «Реєстрація». Після здійснення даної процедури Користувач отримує електронний лист на вказану ним адресу електронної пошти, що містить гіперпосилання, за якою він зобов'язаний перейти для завершення реєстрації на Сайті. Створені Користувачем логін і пароль згодом використовуються ним для авторизації на Сайті.

4.2.2. Користувач здійснює реєстрацію за допомогою свого облікового запису на сайті в мережі Інтернет, що належить третій особі (вхід через соціальні мережі). Для цього він переходить на відповідне посилання на сторінці реєстрації на сайт в мережі Інтернет, що належить третій особі, і здійснює вхід в обліковий запис на такому сайті. Список соціальних мереж (сайтів третіх осіб), з яким інтегрована можливість реєстрації на Сайті визначається Правовласником і публікується на сторінці «Реєстрація» на Сайті.

4.3. У разі втрати Користувачем пароля, зазначеного при реєстрації на Сайті Користувачеві слід створити новий пароль шляхом переходу за посиланням «Забули пароль?» в формі авторизації за умови належного дотримання інструкцій від Правовласника.

4.4. Користувач має право здійснити реєстрацію тільки одного облікового запису на Сайті.

4.5. Користувач не має права здійснювати реєстрацію в якості Користувача від імені іншої особи, а також використовувати облікові записи третіх осіб на Сайті.

4.6. Користувач гарантує Правовласнику, що він володіє дієздатністю для укладення Угоди.

4.7. Правовласник має право встановити будь-які додаткові вимоги до реєстрації (зокрема, вимоги до логіну та паролю) на Сайті.

5. Користування Сайтом

5.1. Користувач має право користуватися Послугами, представленими Правовласником на Сайті.

5.2. При користуванні Сайтом Користувач зобов'язаний дотримуватися положень чинного законодавства України, Угоди, а також «Правила Сайту Legalbet.com.ua», опубліковані за посиланням:  legalbet.com.ua/terms (далі - Правила).

5.3. Користувач має право за власним бажанням самостійно завантажити додаткову інформацію про себе в Особистому кабінеті, зокрема: інформацію про свій вік, професійний досвід, сайт, облікових записах на інших сайтах, адресу, номер телефону, зображення для облікового запису.

5.4. При користуванні Сайтом відповідно до Угоди Користувач не має права:

5.4.1. Завантажувати, поширювати, публікувати, надавати доступ або іншим чином використовувати на Сайті (в тому числі шляхом вказівки в даних, що використовуються для реєстрації):

-інформацію, що містить нецензурну лексику, непристойні та образливі вирази, порівняння і вираження;

-інформацію, що закликає до насильства і жорстокості, які спонукають до вчинення протиправних дій, що містить погрози щодо третіх осіб, що ганьбить честь, гідність чи ділову репутацію третіх осіб, яка містить недостовірну інформацію про третіх осіб;

-вульгарную або непристойну інформацію, інформацію порнографічного характеру;

-інформацію з обмеженим доступом (в тому числі інформацію, що містить державну, комерційну, або іншу таємницю, конфіденційну інформацію, інформацію про приватне життя третіх осіб);

-рекламна інформацію, що порушує вимоги застосовних положень українського законодавства;

-інформацію про наркотичні і психотропні речовини;

-інформацію про юридичних осіб, що діють на території України з порушенням законодавства, зокрема, про організаторів азартних ігор (у тому числі про букмекерські контори), які не виконують вимог законодавства України про азартні ігри;

-інформацію, спрямовану на пропаганду війни, розпалювання національної, расової чи релігійної ненависті і ворожнечі, а також іншу інформацію, за розповсюдження якої передбачена кримінальна або адміністративна відповідальність згідно із законодавством України.

5.4.2. Масово розсилати повідомлення іншим Користувачам Сайту без їх згоди.

5.4.3. Незаконно використовувати результати інтелектуальної діяльності Правовласника та третіх осіб.

5.4.4. Перешкоджати нормальному функціонуванню Сайту, в тому числі шляхом несанкціонованого доступу до закритих (не публічних) розділів Сайту та / або розповсюдження шкідливих програм.

 5.4.5. Здійснювати будь-які дії, які, на думку Правовласника, є небажаними для функціонування Сайту. Зокрема, такими діями визнаються Правовласником:

-організація суперечок на політичну або релігійну тематику з іншими Користувачами Сайту і участь в них;

-Розміщення на Сайті великої кількості інформації негативного змісту;

-недотримання етикету спілкування в мережі Інтернет, зокрема, написання слів в повідомленнях великими літерами, написання слів українською мовою латинськими літерами, розміщення коментарів, що не несуть корисної інформації (флуд);

-безпідставні звинувачення на адресу Правовласника та його співробітників, як на самому Сайті, так і на інших ресурсах в мережі Інтернет.

5.4.6. Порушувати права та інтереси третіх осіб.

5.4.7. Будь-яким іншим чином порушувати положення чинного законодавства України.

5.5. Користувач має право брати участь в публічних конкурсах, організованих Правовласником на Сайті. Умови проведення конкурсів розміщуються на розсуд Правовласника на сторінках Сайту.

5.6. Користувач має право погодитися на отримання розсилок інформаційного та / або рекламного змісту від Правовласника на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації або згодом Особистому кабінеті, шляхом проставляння відповідної відмітки при реєстрації або в Особистому кабінеті. Користувач має право самостійно в будь-який час відмовитися від отримання даних розсилок.

5.7. Користувач має право розміщувати рекламну інформацію на Сайті в розділі «Блог» свого Особистого кабінету, за умови, що дана рекламна інформація задовольняє таким умовам:

-вона повинна бути корисною і / або цікавою іншим користувачам Сайту;

-вона не повинна сприйматися іншими користувачам Сайту як нав'язлива;

-повинна бути добросовісною і достовірною;

-рекламна інформація повинна відповідати відповідним положенням українського законодавства, зокрема, забороняється реклама заснованих на ризику ігор і парі, яка створює враження, що участь в них є методом отримання коштів для існування.

5.8. Користувач не має права направляти будь-яку рекламну інформацію іншим користувачам Сайту за допомогою особистих повідомлень, які направляються з Особистого кабінету Користувача.

5.9. У разі порушення Користувачем Угоди та / або чинного законодавства України і / або Правил, і / або при наявності законних вимог державних органів України, Правовласник має право на власний розсуд, без пояснення причин і без повідомлення Користувача:

-видалити або заблокувати обліковий запис і / або Особистий кабінет Користувача;

-видалити і / або знеособити будь-яку інформацію, розміщену Користувачем на Сайті;

-обмежити Користувачеві можливість розміщення інформації на Сайті.

6. Конфіденційність

6.1. Користувач надає Правовласнику свої персональні дані при реєстрації на Сайті з метою виконання Угоди, а саме, для здійснення реєстрації на Сайті і оформленні облікового запису Користувача, а також надання йому Особистого кабінету.

6.2. З метою комунікації з іншими Користувачами Сайту, а також з метою розміщення своєї інформації на Сайті Користувач має право за власною ініціативою здійснити публікацію на Сайті своїх персональних даних у відкритому доступі для невизначеного кола осіб шляхом зазначення їх в Особистому кабінеті, таким чином зробити персональні дані загальнодоступними. Також Користувач має право зробити загальнодоступними персональні дані, надані при реєстрації і що містяться в Особистому кабінеті, шляхом проставлення відповідних відміток в Особистому кабінеті. У разі якщо Користувач не бажає робити свої персональні дані загальнодоступними, Користувач не повинен здійснювати вищевказані дії.

6.3. Правовласник зобов'язується обробляти персональні дані Користувача відповідно до законодавства України про персональні дані і приймати необхідні заходи щодо їх захисту відповідно до законодавства України.

6.4. Правовласник зобов'язується дотримуватися конфіденційності даних користувачів, зазначених ним при реєстрації, інших варіантів надання даних на сайті і в Особистому кабінеті не зроблених Користувачем загальнодоступними, якщо інше не передбачено законодавством України.

6.5. Користувач зобов'язується дотримуватися конфіденційності пароля, створеного ним при реєстрації на Сайті.

7. Використання електронного підпису

7.1. В силу частини 2 статті 5 «Закону про електронний підпис» простий електронним підписом є електронний підпис, який за допомогою використання кодів, паролів або інших засобів підтверджує факт формування електронного підпису певною особою. Таким чином, будь-які дії Користувача з використанням логіна і пароля до свого облікового запису або до вказаного на Сайті адресою електронної пошти Користувача (ключ електронного підпису) підтверджує факт формування простого електронного підпису безпосередньо Користувачем.

7.2. Електронні повідомлення, документи та відомості, підписані простий електронним підписом, визнаються рівнозначними документами на паперових носіях, підписаним власноручним підписом.

7.3. Користувач зобов'язується дотримуватися конфіденційності свого електронного підпису (не передавати свої логін і пароль до облікового запису на Сайті або надавати доступ до своєї електронної пошти третім особам), і несе повну відповідальність за її збереження і індивідуальне використання, самостійно обираючи спосіб їх зберігання і обмеження доступу до неї.

7.4. У разі несанкціонованого доступу до логіну та паролю від облікового запису на Сайті і / або своєї електронної пошти, їх втрати або розкриття третім особам Користувач зобов'язаний негайно повідомити про це Правовласнику будь-яким доступним йому способом. Правовласник має право здійснити будь-які перевірочні заходи і запросити будь-які додаткові відомості у Користувача для відновлення доступу до його облікового запису на Сайті, у разі втрати ключа електронного підпису Користувачем.

8. Інтелектуальна власність

8.1. Всі об'єкти на Сайті, в тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, програми для ЕОМ, бази даних та інші об'єкти є об'єктами виняткових прав, що належать Правовласнику, або використовуються ним на законних підставах.

8.2. Ніякі об'єкти інтелектуальної власності, а також будь-який Контент, представлений на Сайті, опублікований, як самим Правовласником, так і іншими Користувачами не можуть бути використані без попередньої письмової згоди відповідного ліцензіара. Під використанням маються на увазі будь-які дії Користувача, перераховані в главі 35 ГК України «Загальні положення про право інтелектуальної власності», незалежно від того, здійснюються відповідні дії з метою отримання прибутку або без такої мети. Не вважається незаконним використанням об'єкта інтелектуальної власності його перегляд на будь-якому браузері при відвідуванні сайту.

8.3. Користувачеві надається особисте невиняткове і непередаване право використовувати програмне забезпечення Сайту, за умови, що ні сам Користувач, ні будь-які інші особи за сприяння з його боку не будуть копіювати або змінювати програмне забезпечення; створювати програми, похідні від програмного забезпечення; проникати в програмне забезпечення з метою отримання кодів програм; здійснювати продаж, поступку, здачу в оренду, передачу третім особам в будь-який іншій формі прав по відношенню до програмного забезпечення, наданих Користувачеві щодо Угоди, а також модифікувати служби, в тому числі з метою отримання несанкціонованого доступу до них.

8.4. У разі виявлення на Сайті порушення прав на об'єкти інтелектуальної власності, відповідний ліцензіар в досудовому порядку зобов'язується направити Правовласнику по електронній пошті або за адресою, вказаною в Угоді, відповідну заяву. У разі якщо заява подається уповноваженою особою, до заяви додається копія документа (в письмовій або електронній формі), що підтверджує його повноваження.

8.5. При наявності у Правовласника доказів, що підтверджують правомірність розміщення на Сайті об'єкта інтелектуальної власності, Правовласник має право не вживати заходів з видалення такої інформації за заявою і направляє заявнику відповідне повідомлення із додатком зазначених доказів.

8.6. Користувач надає Правовласнику безоплатну невиключну ліцензію на право використання завантаженого Користувачем Контенту, що містить об'єкти інтелектуальної власності, на весь термін їх перебування на Сайті, на території всіх країн світу. Дана ліцензія передбачає право Правовласника на відтворення таких об'єктів, тобто виготовлення одного і більше примірника об'єкта або його частини в будь-якій матеріальній формі, в тому числі виготовлення в трьох вимірах одного і більше примірника двомірного твору і в двох вимірах одного і більше примірника тривимірного твори; запис і зберігання об'єкта на електронному носії, в тому числі запис і зберігання в пам'яті ЕОМ, зберігання об'єкта на сервері Правовласника.

9. Обмеження відповідальності

9.1. Користувач розуміє і беззастережно погоджується з тим, що користується Послугами Правовласника в рамках Угоди виключно на свій страх і ризик і що Послуги надаються Користувачеві на умовах «як є» і «як доступно», а саме Правовласник не заявить і не гарантує, що:

-Послуги будуть відповідати вимогам Користувача;

-Послуги надаватимуться безперервно, своєчасно, безпечно і без помилок;

-будь-яка інформація, отримана Користувачем в результаті використання Послуг, буде точною і надійною;

-дефекти в роботі або функціональні можливості будь-якого програмного забезпечення в складі Сайту, будуть виправлені в очікуваний Користувачем термін.

9.2. Користувач розуміє і погоджується з тим, що всі сервіси Сайту надаються «як є» і що Правовласник не несе відповідальності ні за які затримки, збої, невірну або невчасну доставку, видалення або збереження будь-якої персональної та іншої інформації.

9.3. Користувач зобов'язується самостійно робити резервні копії свого Контенту, який він завантажує на Сайт. Правовласник не несе відповідальності за втрату Контенту, завантаженого Користувачем.

9.4. Користувач погоджується з тим, що Сайт відповідає його вимогам на момент акцепту Угоди і буде відповідати ним згодом.

9.5. Сторінки Сайту можуть містити посилання на інші ресурси мережі Інтернет. Користувач цим погоджується з тим, що Правовласник не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і за інформацію, розміщену на них, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням цих ресурсів.

9.6. Ні в якому разі Правовласник або його представники не несуть відповідальності перед Користувачем або перед будь-якими третіми особами за будь-який непрямий, випадковий, ненавмисний збиток, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, а також шкоди честі, гідності або ділової репутації, викликаний порушеннями Угоди іншими Користувачами.

9.7. У будь-якому випадку відповідальність Правовласника обмежена 4 000 (Чотирма тисячами) українських гривень і покладається на нього тільки при наявності в його діях вини. Точний розмір компенсації не може перевищувати суми, зазначеної в цьому пункті, однак, даний розмір повинен бути документально підтверджений Користувачем.

10. Термін дії Угоди

10.1. Угода набуває чинності з моменту його опублікування на Сайті і діє безстроково.

10.2. Правовласник має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови Угоди без повідомлення Користувача про це. Такі зміни вступають в силу в силу з моменту публікації нової редакції Угоди на Сайті

10.3. Правовласник має право в будь-який час в односторонньому порядку і без повідомлення Користувача розірвати цю Угода.

10.4. Користувач має право в односторонньому порядку розірвати дану Угоду шляхом направлення відповідного повідомлення Правовласнику по електронній пошті за адресою [email protected]

10.5. При розірванні Угоди Правовласник здійснює видалення облікового запису і Особистого кабінету Користувача, а також його персональних даних, якщо інше не передбачено законодавством України.

11. Заключні положення

1.1. До відносин сторін щодо Угоди застосовується право України. Угода складена українською мовою. У разі необхідності в перекладі іноземні та / або іншомовні Користувачі зобов'язуються здійснити переклад на потрібну їм мову своїми силами і за свій рахунок. При різночитаннях між українською та іноземною версією Угоди, пріоритет виникає в української версії.

11.2. У разі виникнення будь-яких суперечок або розбіжностей, пов'язаних з виконанням Угоди, його Сторони зобов'язуються докласти всіх зусиль для вирішення їх шляхом проведення переговорів з використанням обов'язкового досудового (претензійного) порядку. Термін відповіді Правовласника на претензію Користувача становить 30 (Тридцять) календарних днів. Претензії Користувача приймаються і розглядаються Правовласником тільки в письмовому вигляді. У разі неможливості вирішення спорів або розбіжностей шляхом переговорів, вони підлягають вирішенню в порядку, встановленому чинним законодавством за місцем знаходження Правовласника.

11.3. Зважаючи на безоплатність Послуг, що надаються в рамках Угоди, законодавство України про захист прав споживачів не може бути застосовано до відносин між Правовласником і Користувачем.

11.4. Визнання одного або декількох положень Угоди недійсними або що не мають юридичної сили не впливає на дійсність або застосовність інших положень Угоди.

11.5. Невід'ємними частинами Угоди є Додаток № 1 «Політика конфіденційності», а також Правила.

РЕКВІЗИТИ ПРАВОВЛАСНИКІВ

Назва: «Legalbet»

Адреса: Букулту 11, Рига Латвія, LV-1005

Телефон: +371 2 9353531

Електронна пошта: [email protected].

Назва постачальника послуг хостингу: DigitalOcean

Адреса постачальника послуг хостингу: 101 Avenue of the Americas, 10th Floor, New York, NY 10013

Контактні дані хостинг-провайдера доступні за посиланням - https://www.digitalocean.com/support/